ESET Endpoint Antivirus „Mała szkoła”

ESET Endpoint Antivirus dzięki wielokrotnie nagradzanej technologii ESET NOD32®, zapewnia doskonałe wykrywanie zagrożeń – dla bezpieczeństwa Twojej szkoły.
Niskie wymagania systemowe i wsparcie dla wirtualizacji zapewniają wysoką wydajność systemu. Dostosuj opcje skanowania i aktualizacji do Twoich potrzeb.
Kontroluj wszystkie rozwiązania ESET dzięki nowej webowej konsoli zarządzającej ESET Remote Administrator.

• Kompletna ochrona dla systemu Windows
  • Ulepszona detekcja zagrożeń i wsparcie dla środowisk wirtualnych.
  • Eliminuje wszelkie rodzaje zagrożeń.
  • Wyjątkowo lekkie rozwiązanie. Nawet przy pełnej ochronie pozostawia wolne zasoby sprzętowe do realizacji kluczowych dla szkoły i pracowników zadań.
  • Sprawdzona technologia ESET NOD32®. Neutralizuje nawet najbardziej wyszukane zagrożenia, dzięki blokadzie programów typu exploit oraz zaawansowanemu skanerowi pamięci.
  • Zdalne zarządzanie. Dostępne z poziomu nowej webowej konsoli administracyjnej ESET Remote Administrator.

Ceny licencji

Licencje przeznaczone dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Nie obejmuje wyższych uczelni.

Ceny netto za jedno stanowisko

od 5 do 9 stanowisk od 10 do 24 stanowisk od 25 do 49 stanowisk od 50 do 99 stanowisk
ESET Endpoint Antivirus
Client (bez sewerów)
41,76 zł 35,04 zł 30,24 zł 27,36 zł
ESET Endpoint Security
Client (bez sewerów)
55,20 zł 45,60 zł 37,44 zł 34,56 zł
ESET Endpoint Antivirus
Suite (z sewerami)
65,28 zł 58,56 zł 50,40 zł 45,12 zł
ESET Endpoint Security
Suite (z sewerami)
79,20 zł 71,52 zł 62,88 zł 56,64 zł

Licencje na programy w wersji „Mała Szkoła” dostępne są na 1 rok, 2 i 3 lata. Cena zakupu licencji na okres 2 lub 3 lat wynosi odpowiednio 150% i 200% ceny zakupu rocznego.

Formularz zamówienia Po wypełnieniu formularza nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w celu finalizacji zamówienia.

Pobierz formularz zamówienia